| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | 113-15-00470 |
| Toepassing | BULLDOZERS D21A D21AG D21E D21P D21PG D21PL D21Q D21S D31A D31AM D31E D31P D |
| Structuur | BULLDOZERpomp |
| Materiaal | HET STAAL VAN IRON/ALUMINUM ALLOY/STAINLESS |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| deelnummer | 702D-602D |
| Toepassing | wiellader 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | ijzer |
| Onderdeelnummer | 25VQ14A |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Pomplichaam | Gietijzerpomp |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Stroombron | Hydraulisch |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabellengte | 2m (6.56ft) |
| Pk | 10cc |
| Motormodel | 3G4867 |
| Uitlaatmaat | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Onderdeelnummer | CBHZA-F30-AFΦL |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Pomplichaam | Gietijzerpomp |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Stroombron | Hydraulisch |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabellengte | 2m (6.56ft) |
| Pk | 10cc |
| Motormodel | 704-23-29201 |
| Uitlaatmaat | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabellengte | 2m (6.56ft) |
| Pk | 10cc |
| Motormodel | 704-23-29201 |
| Uitlaatmaat | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 15*20*23 |
| Maximum paardekracht | 2 pk |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 15*20*23 |
| Maximum paardekracht | 2 pk |
| Druktype | Hoge druk |
|---|---|
| Stroombron | Hydraulisch |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Materiaal | gietijzer |
| Pomplichaam | gietijzer |