| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabel lengte | 2m (6.56ft) |
| Paardenkracht | 10cc |
| Motormodel | SAL3-80-A1-14T |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SAL18+18 |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*45*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Staal, aluminiumlegering, staal/bronstoestel |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Automobilerij, bedrijfsgebouwen, industriële bedrijven, metaal- en apparatuurfabrikanten, mijnbouw, |
|---|---|
| Toepassingsmodel | Komatsu WA350-3A-S WA380-3 WA350-3-X WA350-3A WA350-3-H WA350-3A-SN |
| Certificering | OEM |
| Kleur | Zilver/Aangepast |
| Brandstof | Diesel |