| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | JCB-versnellingspomp |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabel lengte | 2m (6.56ft) |
| Paardenkracht | 10cc |
| Motormodel | veranderlijke snelheidspomp |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Artikelnummer | Zijplaat |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximale paardenkracht | 1 pk |
| verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 15*20*23 |
| Maximale paardenkracht | 2 pk |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| deelnummer | 705-12-31020 |
| Toepassing | wiellader 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | IJzer/Staal/Aluminiumlegering |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Naam van het product | Cirkelvormige Motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Productnaam | Cycloïdale motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Productnaam | Cycloïdale motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Productnaam | Cycloïdale motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Productnaam | Cycloïdale motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |