| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Maximale stroomsnelheid | 1060 lpm |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Maximale stroomsnelheid | 1060 lpm |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Maximale stroomsnelheid | 1060 lpm |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Maximale stroomsnelheid | 1060 lpm |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Maximale stroomsnelheid | 1060 lpm |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | SAL3-80+(2)40 |
| Sollicitatie | wielladder 85ZA 85ZIV |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| deelnummer | 705-12-31020 |
| Toepassing | wiellader 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | IJzer/Staal/Aluminiumlegering |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| deelnummer | JCB 35+29,5 15 L |
| Toepassing | wielladder 85ZA 85ZIV |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | ijzer |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabel lengte | 2m (6.56ft) |
| Paardenkracht | 10cc |
| Motormodel | SAL3-80-A1-14T |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SAL18+18 |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |