| Naam | De Pomp van de toestelolie |
|---|---|
| Structuur | Toestelpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| Eigenschap | Met hoge weerstand |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Productnaam | 9218004 |
| Structuur | Toestelpomp |
| Compatibel Materiaal | EX200 -2 |
| Materiaal | Ijzer /Aluminum |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Productnaam | EX60 |
| Structuur | Toestelpomp |
| Materiaal | het roestvrije staal van het ijzeraluminium |
| Standaard of niet genormaliseerd | Norm |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Productnaam | E320 BD2G12T |
| Structuur | Toestelpomp |
| Materiaal | het roestvrije staal van het ijzeraluminium |
| Standaard of niet genormaliseerd | Norm |
| verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Maximale paardenkracht | 2 pk |
| Aantal fasen | 3traps |
| naam | Plaat van de het toestelpomp van de hydraulische |
|---|---|
| Materiaal | het roestvrije staal van het ijzeraluminium |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Garantie | 1 jaar |
| Pomptype | Plaatkant |
| Toepassing | Hydraulische systemen, smeersystemen, koelsystemen |
|---|---|
| nummer van de machine | WA420-C |
| Certificering | OEM-ODM |
| Verplaatsing | 0.16 - 8,0 cm3/omwenteling |
| de doorstroming | Tot 180 l/min |
| Naam | CBHZD-F36-ALΦ13L |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |
| Gewicht | 10kg |
| Naam | CBHZ-F32-ALΦ13 |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |
| Gewicht | 10kg |
| Naam | KRP4-25-L-10T |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |