| Merk | Kehao |
|---|---|
| Onderdeelnummer | CBT-FB32-ALΦ11L-Y(2211925-11T |
| Standaard of niet -standaard | OEM-standaard |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Versnellingspomp |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabel lengte | 2m (6.56ft) |
| Paardenkracht | 10cc |
| Motormodel | SAL3-80-A1-14T |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SAL18+18 |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | Cbt-f410-ALΦ9 |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | Cbt-f412-ALΦ9L |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | Cbt-f416-ALΦ |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | Cbt-f416-ALΦ9L |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | Cbt-f416-ALΦ9L |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | Cbt-f416-ALΦL |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Artikelnummer | CBT-F420-AL10 (R) |
| Standaard of niet genormaliseerd | oem norm |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Toestelpomp |