| Naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
| Kleur | Zilver |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Auminumlegering |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| deelnummer | 705-52-30390 |
| Toepassing | wiellader 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | IJzer/Staal/Aluminiumlegering |
| Materiaal | gietijzer |
|---|---|
| Brandstoftype | Dieselolie |
| Pomptype | verticale meertrappige pomp |
| Pomplichaam | gietijzer |
| Stroombron | Hydraulisch |
| Pk | 10cc |
|---|---|
| Stroombron | 380V |
| Druk | 160 kg-250 kg |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Kabellengte | 2m |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |