| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Applicatie | Bouwmachines |
|---|---|
| Kleur | Zilver of aangepast |
| Modelnr | WA500-1 WA500-3 |
| Stroom | Hydraulisch |
| Druk | 20-200 bar |
| naam | 705-51-30830 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Onderdeelnummer | AP2D21-XR (KAT 303 205-2439) |
| Materiaal | Ijzer & Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Onderdeelnummer | AP2D18LV |
| Materiaal | Ijzer & Aluminium |
| Kleur | zwarte/geel |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Naam | 44083-61900 |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |