| Onderdeelnummer | MM55 |
|---|---|
| Materiaal | gietijzer |
| Pomptype | Enige Zuigpomp |
| Brandstof | dieselolie |
| Pomplichaam | gietijzer |
| Onderdeelnummer | ST27+27+27G9H9-L-911 |
|---|---|
| Materiaal | Gietijzer |
| Pomptype | Enige Zuigpomp |
| brandstof | dieselolie |
| Pomplichaam | Gietijzer |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Staal |
| kleur | Black |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Productnaam | Cycloïdale motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabellengte | 2m (6.56ft) |
| Pk | 10cc |
| Motormodel | 3G4867 |
| Uitlaatmaat | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Productnaam | Cycloïdale motor |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | vorkheftruck, lader enz. |
| Garantie | Binnen 1 jaar |
| Pk | 10cc |
|---|---|
| Stroombron | 380V |
| Druk | 160 kg-250 kg |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Kabellengte | 2m |
| Druk | 300bar |
|---|---|
| Spanning | 380V/415V/660V/1140V |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Snelheid | 3600 tpm |
| Onderdeelnummer | 385-100-79282 |
| verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 15*20*23 |
| Maximale paardenkracht | 2 pk |
| Toepassing | Hydraulische systemen, smeersystemen, koelsystemen |
|---|---|
| nummer van de machine | WA420-C |
| Certificering | OEM-ODM |
| Verplaatsing | 0.16 - 8,0 cm3/omwenteling |
| de doorstroming | Tot 180 l/min |