| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Model No | 23A-60-11300 10T L |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Productnaam | Cmwy-f211-CFZS |
| Structuur | Toestelpomp |
| Materiaal | het roestvrije staal van het ijzeraluminium |
| Standaard of niet genormaliseerd | Norm |
| Naam | De Pomp van het ladertoestel |
|---|---|
| Eigenschap | met hoge weerstand |
| Garantie | 1 jaar |
| Structuur | compact |
| Kleur | Zelfde zoals Foto |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SGP2-52R 226 |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SGP30-10T-L |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Druk | HITACHI toestelpomp |
|---|---|
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Druk | hitachi hydraulische pomp |
|---|---|
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Druk | de hydraulische pomp van de toestelolie |
|---|---|
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Druk | Middelgrote Hoge druk |
|---|---|
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Naam | De Pomp van de toestelolie |
|---|---|
| Structuur | Toestelpomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Garantie | 1 jaar |
| Eigenschap | Met hoge weerstand |