| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*45*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*45*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*45*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Model No | 23A-60-11102 10T R |
| Merk | Kehao |
|---|---|
| Productnaam | 705-56-36051 705-18-03620 |
| Structuur | Hydraulische pomp |
| Toepassing | WA320, WA320PZ |
| Materiaal | Ijzer en anderen |
| Applicatie | Bouwmachines |
|---|---|
| Kleur | Zilver of aangepast |
| Modelnr | WA500-1 WA500-3 |
| Stroom | Hydraulisch |
| Druk | 20-200 bar |
| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Toepassing | GD655-3C GD555-3C GD675-3 |
| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Model No | WA420-3 WA400-3-X WA400-3A |
| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Model No | WA120-1 GD705A-4 |
| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Toepassing | GD623A-1 GD605A-5 GD521A GA511A-1 |