| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabel lengte | 2m (6.56ft) |
| Paardenkracht | 10cc |
| Motormodel | veranderlijke snelheidspomp |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | JCB-versnellingspomp |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SGP2-52R 226 |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 60cc |
| Motormodel | SGP30-10T-L |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Artikelnummer | Zijplaat |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximale paardenkracht | 1 pk |
| Artikelnummer | 3FE-60-32110 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximale paardenkracht | 1 pk |
| Artikelnummer | SY201906589GP2-F20 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximale paardenkracht | 1 pk |
| Artikelnummer | TB07019029-08800 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4 inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximale paardenkracht | 1 pk |