| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabellengte | 2m (6.56ft) |
| Paardenkracht | 10cc |
| Motormodel | CBHZ-F40-AL1Φ13 |
| uitlaatgrootte | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Paardenkracht | 2pk |
| Motormodel | ACT-0-03733-17 |
| Uitlaatmaat | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Stroombron | 380V |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| Deelnummer | 705-11-34011 |
| Toepassing | wielladder 85ZA 85ZIV |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Verplaatsing | Ander |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 20*25*30 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Brandnaam | Kehao |
|---|---|
| Deelnummer | 705-53-42010 |
| Toepassing | wielladder 85ZA 85ZIV |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Onderdeelnummer | 7029530002 |
|---|---|
| Materiaal | gietijzer |
| Pomptype | verticale meertrappige pomp |
| Structuur | Versnellingspomp |
| Stroombron | Hydraulisch |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |
| Verplaatsing | 16 cm3 |
|---|---|
| Pomptype | Tandwielpomp |
| Verbindingsgrootte | 1/4inch |
| Dimensie | 30*40*50 |
| Maximum paardekracht | 1 pk |