| Naam | SAL50+25 |
|---|---|
| Typ van pomp | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Naam | 44083-61860 |
|---|---|
| Typ van pomp | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Naam | 705-41-08080 |
|---|---|
| Typ van pomp | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of aangepast |
| Naam | 07432-71203 |
|---|---|
| Typ van pomp | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Naam | 705-11-33011 |
|---|---|
| Typ van pomp | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Druk | 160 kg-250 kg |
|---|---|
| Kabellengte | 2m (6.56ft) |
| Pk | 10cc |
| Motormodel | 704-23-29201 |
| Uitlaatmaat | 1-1/126-12unf, 1-5/16-12unf |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Auminumlegering |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Auminumlegering |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Auminumlegering |
| kleur | zelfde zoals foto |
| Druk | Hoge Middelgrote Druk |
|---|---|
| macht | Hydraulische |
| Structuur | Tandwielpomp |
| Materiaal | Auminumlegering |
| kleur | zelfde zoals foto |