| Naam | 705-11-36010 |
|---|---|
| Typ van pomp | Verstelpomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Naam | 44083-61860 |
|---|---|
| Typ van pomp | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Productnaam | 705-12-34110-SAR2-50H (1) |
|---|---|
| Standaard of niet-standaard | Komatsu-standaard |
| Garantie | 1 jaar |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Materiaal | Gietijzeren deksel / aluminium, staal, aluminium behuizing |
| Naam | CBHZD-F36-ALΦ13L |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |
| Gewicht | 10kg |
| Naam | CBHZ-F32-ALΦ13 |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |
| Gewicht | 10kg |
| Naam | KRP4-25-L-10T |
|---|---|
| Pomptype | Versnellingspomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of anderen |
| Naam | 705-55-24130 |
|---|---|
| Typ van pomp | Verstelpomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Naam | 705-56-33150 |
|---|---|
| Typ van pomp | Verstelpomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| Naam | 705-22-36470 |
|---|---|
| Typ van pomp | Verstelpomp |
| Toepassing | GD605A, GD655A, WA100, WA100SS, WA100SSS, WA120, WA120L, WR11, WR11SS |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver of andere |
| naam | Hydraulische het toestelpomp van KOMATSU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Model No | Pc60-3 |